Başkan'ın Mesajı
Başkan'ın Mesajı

SEVGİLİ AKSULU HEMŞEHRİLERİM;

Biz,  ilçemizi çağdaş bir kent yapmak için yola çıktık.  Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana; Amacımız Aksu’ ya hizmet etmek. Etkin, verimli, vatandaş odaklı, katılımcı hizmet anlayışını benimseyen kadromuzla, öncelikli vazifemiz; siz değerli Aksu halkının, hayatını kolaylaştırmak.

Belediyecilik anlayışımız ise;  insan odaklı ve tüm kesimleri kucaklayan bir yaklaşıma dayanmaktadır. Aksu’ da yaşayan tüm bireylerin beklentilerini aynı oranda dikkate alarak, ortak amaçlarımızı gerçekleştirmek ve çağdaş bir Aksu’yu birlikte kurmak için yola çıktık.  

Biz; “Ben yaptım” değil “Biz yaptık” demek,  projeler üretmek, bu projeleri en kısa sürede hayata geçirme gayesindeyiz. Hizmet politikamız;  günü birlik işler yapmak değil, gelecek nesillerimizi de düşünerek, geleceğe yatırım yapmak üzerine kurulu. Unutmayalım ki; “Daha yaşanabilir, sürdürülebilir, estetik ve kent kimliğini kazanmış şehirler” planlı büyüyen şehirlerdir. İşte bu yüzden, Aksu’da gelecek nesillere problemleri çözülmüş, planlı bir ilçe bırakmak istiyoruz. 

Göreve seçildiğimizde, Aksu için 41 Projemiz var demiştik.  Bu 41 projenin büyük bir bölümünü hayata geçirdik. Ancak bizler; daha fazla proje üreterek, Aksu’yu modern bir ilçe yapma gayretindeyiz.

Sevgili Aksulular;

Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteği. Sevginin, saygının, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, paylaşımın en önemlisi değişimin ve gelişimin en güzel örnekleri için gelin el ele verelim, ilçemizi birlikte yarınlara taşıyalım.

Saygılarımla;

Halil ŞAHİN

Aksu Belediye Başkanı