YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ
YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

Türk askerlerinin kahramanca mücadele ettiği Afrin’ deki Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek amacıyla, Aksu Kaymakamlığı ve Aksu Belediyesi iş birliği ile başlatılan yardım kampanyasına, Aksu halkının yoğun ilgi gösterdiği açıklandı.

 

Aksu Kaymakamlığı ve Aksu Belediyesi işbirliği ile başlatılan yardım kampanyasına destek veren vatandaşların, Aksu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gönderdiği çorap, çamaşır, içlik, atkı, kuru yemiş ve gıda malzemelerinden oluşan ürünler yola çıktı.

 

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’ de başlattığı Zeytin Dalı Operasyonuna katkı sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya Aksu halkının yoğun ilgi gösterdiğini belirterek; "Kaymakamlığımız ile birlikte başlattığımız kampanyamıza gönülden destek veren herkese teşekkür ediyorum. Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın katkılarıyla hazırlanan gıda ve giyecek gibi malzemelerden oluşan ürünler, Afrin’ de kahramanca mücadele eden askerlerimize gönderilmek üzere yola çıktı” dedi.

 

                                                                            

                                                                              Aksu Belediyesi Basın Servisi

YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ
YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ