BAŞKAN SELVİ, SPORCULARIMIZA OLAN İNANCIMIZ TAM
BAŞKAN SELVİ, SPORCULARIMIZA OLAN İNANCIMIZ TAM

Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, Muay Thai ve Kickbox antrenmanı yapan sporcuları ziyaret ederek, çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi aldı.

Sporun tüm dallarında olduğu Muay Thai ve Kickbox da en önemli şeyin disiplin ve çok çalışmak olduğunu dile getiren Mehmet Selvi, sporcularımızın geleceğinden oldukça umutluyuz dedi. Antrenman yapan sporcular ve teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi alan Selvi ziyaret sonrasında şunları söyledi;

“Kulüp olarak özellikle güreş ve futbolda aldığımız başarılı sonuçlar bizleri oldukça mutlu ediyor. Bu başarıların kulübümüzü daha da hırslandırdığını belirtmek isterim. Kendi dalında başarı çıtasını sürekli yükseltmeyi düşünen, o başarıyı elde etmek için planlı ve programlı çalışan bir ekibiz var. Muay Thai ve Kickbox da bunlarından. Eminim ki çok yakında gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında onların elde ettikleri başarılara da şahit olacağız. Zaten bu başarıların meyvelerini yavaş yavaş alamaya başladık. Bizim, sporcularımıza olan inancımız tam” dedi.

 

                                                                                  Aksu Belediyesi Basın Servisi

BAŞKAN SELVİ, SPORCULARIMIZA OLAN İNANCIMIZ TAM