AKSU GÜREŞLERİNE HAZIRLIK SÜRÜYOR
AKSU GÜREŞLERİNE HAZIRLIK SÜRÜYOR

Aksu Belediyesi’nin geleneksel yağlı pehlivan güreşleri pazar günü gerçekleştirilecek. Güreşler öncesinde er meydanında hazırlıklar devam ediyor. Güreş sahasını sık sık denetleyen Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun, hazırlıkları yakından takip ediyor.  Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal, İşadamı Şahin Kırbıyık ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi de er meydanında incelemelerde bulunarak hazırlıklara destek oldu.

Yaklaşık 800 sporcunun katılacağı Aksu Belediyesi Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri bu hafta pazar günü yapılacak. Er meydanında ise hazırlıklar son sürat devam ediyor. Bu yıl 6. gerçekleştirilecek olan güreşlerde hiçbir sorun yaşanmaması için hazırlıkları bire bir takip eden Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun Aksu Belediyesi’nin ev sahipliğinde yine muhteşem bir organizasyon gerçekleşeceğini kaydetti.

Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal ve Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi ise güreşe büyük katkı sağlayan Kırbıyık Holding’in sahibi Şahin Kırbıyık ile er meydanında sürdürülen çalışmaları kontrol etti. Selvi, hayırseverliği ile tanınan, Aksu’ya kreş yaparak ilçeye büyük katkı sağlayan Şahin Kırbıyık’ın güreşlerde de ağa olma yolunda ilerlediğini kaydetti.

AKSU GÜREŞLERİNE HAZIRLIK SÜRÜYOR
AKSU GÜREŞLERİNE HAZIRLIK SÜRÜYOR
AKSU GÜREŞLERİNE HAZIRLIK SÜRÜYOR