AKSU’DA BİNLERCE VATANDAŞ İFTARDA BULUŞTU
AKSU’DA BİNLERCE VATANDAŞ İFTARDA BULUŞTU

Aksu Belediyesi ramazan ayı nedeniyle düzenlediği iftar programında binlerce kişiyi ağırladı. AK Parti Milletvekili Hüseyin Samani’nin de katıldığı iftar yemeğinde Belediye Başkanı Halil Şahin birlik ve beraberlik mesajı vererek, bir yıllık hizmetlerinde ciddi mesafeler alındığını kaydetti. Yemeğin ardından Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Karagöz-Hacivat gösterisi ile tasavvuf müziği dinletisi yer aldı. 
Aksu’da binlerce kişi iftar yemeğinde bir araya geldi. Her ramazan olduğu gibi bu yıl da Aksu Belediyesi birlik ve beraberliğin simgesi olan ramazanda iftar yemeği düzenledi. AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani de her zaman olduğu gibi etkinlikte Aksuluları yalnız bırakmazken, Kaymakam Veysel Özgür, AK Parti ilçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin, Kadın Kolları Başkanı Saide Karataş ve meclis üyeleri de iftar da yer aldı. Vekil Samani, Belediye Başkanı Halil Şahin ile birlikte yemek doldurarak vatandaşlara yemek ikramı yapılmasına destek oldu. Kuran dinletisi ile başlayan iftar programında Belediye Başkanı Halil Şahin, bir yıllık hizmet sürecinde bütün problemleri çözmek için çalıştıklarını, yapılan parklar, köprüler, asfaltlar ve alt yapı hizmetleri ile hizmet yarışında ciddi yol aldıklarını söyledi. Bunların yanı sıra kültürel hizmetlere de büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Şahin, personellerine teşekkür ederken, ülkenin istikrarı için önümüzdeki sürecin hayırlı olmasını diledi.
VEKİL SAMANİ’DEN BAŞKAN ŞAHİN’E ÖVGÜ
AK Parti milletvekili Hüseyin Samani de konuşmasında Ramazanın önemine değinerek bol bol kuran okunmasını tavsiye etti. İftar programı için belediyeye teşekkür eden Samani, “Aksu Belediyemiz verdiği sözleri yerine getiriyor, Kaymakamımız da özverili çalışıyor hepsine teşekkür ederim.” dedi.
BÜYÜKŞEHİR’DEN MÜZİK DİNLETİSİ
Yemeğin ardından Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Ramazan etkinliği programında çeşitli yarışmalar, Karagöz-Hacivat gösterisi ile İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı tasavvuf müziği topluluğunun müzik dinletisi yer aldı.