AKSU’DA ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI
AKSU’DA ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, pazar günü kutlanan anneler günü nedeniyle belediyede çalışan bayan personelleri Anneler Günü kahvaltısında buluşturdu. Yoğun katılımın olduğu programda Ümmü Şahin, masaları tek tek dolaşarak herkesin anneler gününü kutladı. Bayan Şahin, bayan personellere hediyeler de sundu.
Aksu Belediyesi bayan personelleri Anneler Gününde Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin’in davetlisiydi. Güzel bir jest yaparak bayanları kahvaltıda bir araya getiren Ümmü Şahin, tüm personelle tek tek ilgilendi. Programa Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcısı Ahmet Aydoğmuş ve AK Parti İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin de katılarak bayanların anneler gününü kutladı.
ÜMMÜ ŞAHİN, “BİZ BİR AİLEYİZ”
Anneler günü hakkında açıklamalarda bulunan Ümmü Şahin şunları söyledi: Belediyemizin anneler günü sebebiyle bayan personellerimize düzenlemiş olduğu kahvaltı programına teşriflerinizden dolayı sizlere gönül dolusu teşekkürler ediyorum. Bugün burada nazik, zarif, güzel, naif hanımefendilerle bir arada olmaktan çok çok mutlu olduğumu söylemek isterim. Anne olan ve bugün henüz anne olmayıp geleceğin anne adayları olarak sizlerin ve bütün annelerin anneler günü kutlu olsun. Sizler erkek personelimizden farklı olarak hem evinize, hem eşinize, hem çocuğunuza karşı sorumluluklarınızı yerine getirip hem de ev ekonomisine katkıda bulunuyor belediyemizin değişik birimlerinde görevler yapıyorsunuz. Bundan dolayı hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. İlçemiz yeni olduğu için çok çok hizmete ihtiyacı var. Eşim bir yılı gecik zamandır başkanlık yapıyor. Yapılacak olan hizmetleri sizlerle birlikte gerçekleştirecek. Hepinizin işlerinizde gayretli olduğunu biliyorum. Dört yıl sonra sizlerle Aksu’yu belediye hizmeti anlamında çok ilerlemiş, gelişmiş olarak görmekten hepimizin mutlu olacağını biliyorum. Aile hayatınızda, iş hayatınızda, özel dünyanızda başarılar dilerim. Eşimin ve benim sizleri sevdiğimizi, saydığımızı ailemizin bir ferdi gibi gördüğümüzü ve bizim için değerli olduğunuzu bilmenizi istiyor, şükranlarımı sunuyorum. 
Bayan Şahin, personellere hediyeler de dağıtırken Belediye Personeli Gülcan Çetin’in oğlu minik Hamza Çetin de Ümmü Şahin’e anneler günü çiçeği verdi.