BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET
BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET

Aksu Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Mecliste Başkan Şahin, pazar günü yapılacak olan yağlı pehlivan güreşlerinde tüm meclis üyelerinin ev sahibi olduğunu ifade ederken,  spor severleri de güreşe davet etti.

Aksu Belediye meclisi ekim ayı toplantısını Belediye Başkanı Halil Şahin başkanlığında gerçekleştirdi. Meclis toplantısında konuşan AK Parti grup sözcüsü Yaşar Sözen, Şırnak, Çankırı, Ağrı’da şehit düşenleri rahmetle anarken, tüm dünyadaki terör olaylarını kınadıklarını açıkladı. CHP Grup Sözcüsü Mustafa Oruç da terör olaylarını kınarken, MHP Grup Sözcüsü Mustafa Poyraz, pazar günü gerçekleşecek olan güreşlerde tüm sporculara başarılar diledi.

Terörün dili, dini, milleti, vatanı olmadığını kaydeden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de ülkemizde yaşanan terör olaylarındaki şehitlerimizi rahmetle anarak, bir kez daha terörü kınadı. 8 Ekim pazar günü Aksu güreş sahasında yapılacak olan geleneksel yağlı pehlivan güreşlerinde meclis üyelerinin ev sahibi olduğunu ifade eden Başkan Şahin, “Tüm spor severleri güreşlerimize bekliyoruz.” dedi.

Mecliste gündem maddeleri de görüşülerek karara bağlandı.

BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET
BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET
BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET