AKSU’ DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI
AKSU’ DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

Aksu’ da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Aksu’ da düzenlenen programlara katıldı. Başkan Şahin çocukların sevinçlerine, öğretmen ve velilerin ise haklı gururuna ortak oldu.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilk olarak Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu tarafından Aksu Belediyesi Güreş Sahasında düzenlenen programa katıldı. Burada öğrenci ve öğretmenlerin hazırladıkları programı ilgiyle izleyen Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Çoşgun daha sonra Pınarlı Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanan programa katıldı. Cihadiye İlkokulu tarafından hazırlanan 23 Nisan programına da katılan Başkan Şahin’ e Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun ve Belediye Meclis Üyesi Burhan Çelik eşlik etti.

Başkan Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında yaptığı konuşmada; “Türkiye Büyük Millet Meclisi nin 97. kuruluş yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutlar, ülkemiz, milletimiz ve çocuklarımız için hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu programların hazırlanmasında emeği geçen okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve özellikle çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizlerin yarınları, geleceği. Geleceğimiz onların omuzlarında şekillenecek. Öğretmenlerimiz kadar bugün onları bu özel günde yalnız bırakmayan, sahiplenen velilerimizi de tebrik ediyorum. “ dedi.     Aksu Belediye Basın Servisi

AKSU’ DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI
AKSU’ DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI